انتشار در تاریخ : دوشنبه 1395/2/20
بازدید : 2681 نفر

مشاور مهندس امين آصفي

مشاور مهندس امين آصفي

مدير مسئول انتشارات پايگاه فرهنگ

بانك كتاب

نمایشگاه کتاب 1398

با نظر انجمن ناشران آموزشی؛
 
مدیران بخش آموزشی نمایشگاه کتاب تعیین شدند
 
انجمن ناشران آموزشی ضمن اقدام به تشکیل کارگروه ویژه نمایشگاه کتاب تهران، مدیران سالن‌ ناشران آموزشی را تعیین کرد.
 
امین آصفی؛ بازرس انجمن ناشران آموزشی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) با اعلام خبر تعیین مدیران سالن ناشران آموزشی سی‌ودومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیان کرد: سید اکبر رئیس نیا؛ مدیر مسئول انتشارات امتحان به‌عنوان مدیر اجرایی و امین آصفی به‌عنوان مدیر فرهنگی سالن ناشران آموزشی منصوب شدند.
 
بازرس انجمن ناشران آموزشی همچنین به جریان برنامه‌ریزی‌های مربوط به نمایشگاه کتاب اشاره کرد و گفت: طی جلساتی که برگزار شد، آیین‌نامه‌های سه بخش اجرایی، فرهنگی و تبلیغات مربوط به بخش ناشران آموزشی در نمایشگاه سی‌ودوم تدوین شده است.
 
وی در‌این‌باره توضیح داد: مطابق با این مصوبات، برای هر بخش استراتژی و برنامه‌های خاصی مشخص شده که بر اساس آن عمل کنیم.
 
آصفی همچنین از ارسال فراخوان به ناشران و دعوت آن‌ها به مشارکت در برنامه‌های بخش آموزشی نمایشگاه خبر داد و گفت: در این فراخوان از همکاران خواسته‌ایم به‌منظور پیشبرد بهتر فرایند برگزاری، در کارگروه ویژه نمایشگاه عضو شوند.
 
وی افزود: مطابق با این فراخوان، همکاران می‌توانستند تا پایان وقت اداری دوشنبه 13اسفند نسبت به عضویت در این کارگروه اقدام کنند که این فرایند انجام شده و کارگروه در هفته آینده نخستین جلسه را برگزار می‌کند.
 
[Forwarded from انجمن ناشران آموزشی]
اطلاعیه
 
طی جلسه هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران آموزشی افراد ذیل برای تصدی مسئولیت ها در بخش ناشران آموزشی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  سال ۹۸ انتخاب شدند:
 
مدیر اجرایی : سید اکبر رئیس نیا
 
مدیر علمی فرهنگی :امین آصفی
 
09121328466

نظر خود را ثبت کنیدنظرات کاربران