فروشگاه خرید اینترنتی دی وی دی کمک درسی » نمایندگی فروش اینترنتی دی وی دی حرف آخر

دی وی دی مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

قیمت : 480,000 تومان

بازدید : 9 نفر

دی وی دی مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

پکیج مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر ، اثری از استاد شیروانی برای داوطلبان نظام جدید می باشد. داوطلبان رشته های ریاضی و تجربی به خوبی می دانند که ۳۵ سوال درس شیمی، آخرین سوالات دفترچه اختصاصی کنکور هستند. شیمی یکی از مهم ترین درس های رشته تجربی و ریاضی است و دانش آموزان هدفمند وقت زیادی را صرف مطالعه و به خاطر سپردن مفاهیم و فرمول های آن می کنند.

چرا که کسب درصد بالا در شیمی می توانند منجر به قبولی آنان در رشته های پرطرفدار و پولسازی نظیر پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، مهندسی پلیمر، مهندسی نفت و… شود.

با توجه به سوالات کنکور سال های اخیر، حدود ۵۰ درصد از سوالات کنکور به مسائل اختصاص دارد. اما بسیاری از دانش آموزان علی رقم تلاش بسیار و صرف وقت و هزینه بسیار برای شرکت در کلاس های مختلف و مطالعه دروس شیمی، موفق به کسب درصد بالا در این درس نمی شوند.

چرا که فرمول ها را حفظ نموده اند و در هنگام رویارویی با تست های کنکور شیمی دهم و یازدهم توانایی به یاد آوردن مطالب و فرمول ها را ندارند. حتی بسیاری از دانش آموزان به هنگام حل مساله راه حل صحیح را استفاده می کنند اما طولانی و پیچیده بودن کسرها و یک اشتباه کوچک منجر به رسیدن به پاسخ اشتباه و هدر رفتن زحمات آنان می شود.

خوشبختانه پکیج مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر آماده شده است تا شما را از کلنجار رفتن با فرمول ها و کسرهای پیچیده برهاند.

از پکیج شیمی دهم و یازدهم حرف آخر چه می دانید؟

شیمی دهم و یازدهم حرف آخر ، پکیج آموزشی اختصاصی برای فراگیری روش های نوین و ابتکاری حل مسائل شیمی، بدون استفاده از کسرهای پیوسته و راه حل های طولانی است.

مدرس این مجموعه، استاد شیروانی، دارای دکتری شیمی آلی و استاد یکی از دانشگاه های معتبر کشور است. این استاد خبره، که تاکنون تعداد زیادی مقاله در مجلات عتبر خارجی به چاپ رسانده است، با ارائه الگوها و کلیدهای حل مساله، در مدت بسیار کوتاهی به شما خواهد آموخت که چگونه تمامی مسائل شیمی دهم و یازدهم را در زمان بسیار کوتاهی، به درستی پاسخ دهید.

برای تدریس در شیمی دهم و یازدهم از پاورپوینت و تصاویر استفاده می شود تا حافظه تصویری و بلند مدت دانش آموز به کار بیفتد و بازده تدریس بالا برود.

در نتیجه پس از مشاهده این دی وی دی های آموزشی، تقریبا هیچ مطلبی را فراموش نخواهید کرد. پس از تدریس هر مبحث سوالات کنکور سراسری رشته های ریاضی و تجربی توسط استاد بررسی و حل می شود.

در حقیقت با تهیه پکیج آموزشی مسائل شیمی دهم و یازدهم، علاوه بر آنکه راه حل های میانبر و سرعتی حل مسائل کنکور را خواهید آموخت، تعداد زیادی تمرین مهم از نمونه سوالات کنکور سراسری را نیز حل خواهید کرد تا با تیپ سوالات گوناگون و نکات احتمالی آشنا شوید و اعتماد به نفس لازم برای حل تمرین های کتاب های تست و نمونه سوالات کنکور سال های دیگر را بدست آورید.

همچنین در صورت تمایل می توانید از بسته تشریحی شیمی دهم و یازدهم، برای کسب نمره بالا در امتحانات تشریحی مدرسه و امتحانات نهایی استفاده کنید.