فروشگاه خرید اینترنتی دی وی دی کمک درسی » نمایندگی فروش اینترنتی دی وی دی حرف آخر

دی وی دی مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر

قیمت : 270,000 تومان

بازدید : 8 نفر

دی وی دی مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر

پکیج مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر ، اثری از استاد غلامحسین شیروانی می باشد. خیل وسیعی از داوطلبان کنکور با درس شیمی آشنا هستند و آن را به عنوان یک درس سرنوشت ساز می شناسند. از درس شیمی در کنکور رشته های تجربی و ریاضی ۳۵ سوال مطرح می شود که انتخاب پاسخ صحیح آن ها و کسب درصد بالا از این درس می تواند موجب قبولی دانش آموزان در رشته های پر طرفدار و ادامه تحصیل آن ها در رشته های درآمدزا و خوش نامی چون پزشکی، مهندسی پلیمر، دندان پزشکی، مهندسی نفت، داروسازی، مهندسی شیمی و… باشد.

سوالات درس شیمی را می توان به دو دسته کلی مفاهیم و مسائل تقسیم نمود. در سال های اخیر مسائل سهم قابل توجهی از سوالات شیمی کنکور را به خود اختصاص داده اند و با تسلط به حل مسائل می توانید حدود ۵۰ درصد از سوالات را پاسخ دهید.

اما پیچیدگی فرمول ها و تعداد زیاد کسرها معمولا دانش آموزان را در شرایط پر استرس کنکور دچار اشتباه می نماید. بعلاوه این سوالات نسبت به تست های مفهومی بسیار زمان برهستند. استاد شیروانی، یکی از اساتید با تجربه کنکور و دارای مدرک دکتری شیمی آلی، در پکیج مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر ، شما را با روش های بسیار ساده برای حل مسائل آشنا می نماید تا درصد شیمی دانش آموزان کوشا صرفا به دلیل استرس و کمبود وقت، کاهش پیدا نکند.

در پکیج آموزش مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر چه خواهید آموخت؟

با تهیه پکیج آموزش مسائل شیمی کنکور دوازدهم حرف آخر، دیگر نیازی به سرو کله زدن با قطاری از کسرهای طولانی و پیوسته و ساده کردن صورت و خرج های بزرگ نخواهید داشت. زیرا استاد شیروانی در پکیج آموزش مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر به شما خواهد آموخت، بدون حفظ کردن فرمول ها، مسائل را حل کنید.

با استفاده از راهکارهای جدید و ساده استاد شیروانی می توانید با تنها یک کسر و در مدت چند ثانیه مسائل شیمی دوازدهم را حل کنید.

در نتیجه میزان خطای محاسبات، جایگذاری و ساده سازی کسرها به شدت کاهش خواهد یافت. برای آموزش تمامی راه حل ها از پاورپویت و تصاویر استفاده می شود تا حافظه تصویری شما نیز به تکاپو بیفتد و راه حل ها و نکات مهم در حافظه بلند مدتتان ذخیره شوند.

با این روش دیگر نیازی به جزوه نویسی و نکته برداری نخواهید داشت و هر آنچه آموخته اید تا روز آزمون و حتی پس از آن در ذهنتان باقی خواهد ماند.

پس از آنکه شیوه حل هر مساله به طور کامل آموزش داده شد، بلافاصله نوبت به حل نمونه سوالات خواهد رسید. به عنوان تمرین تنها سوالات کنکورهای سراسری که استانداردترین منبع سوالات کنکور هستند، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین با استفاده از پکیج آموزش مسائل شیمی کنکور دوازدهم، نه تنها به راه حل های سریع و کم خطا برای حل مسائل شیمی دست خواهید یافت، بلکه تعداد زیادی تست و نمونه سوال حل می کنید تا کاربرد این الگوها را ببینید.

جالب تر آنکه پس از پایان دروس مجموعه متوجه می شوید که مقدار زیادی زمان ذخیره نموده اید و می توانید از این فرصت برای حل سوالات بیشتر استفاده کنید.

دی وی دی ۱:
مسائل تعادل
مسائل تعادل (ادامه ۱)
مسائل تعادل (ادامه۲)

دی وی دی ۲:
مسائل اسید و باز – میدان PH
ثابت یونش – خنثی شدن
مسایل اسید و باز – تست
خود را بیازمایید

دی وی دی ۳:
مسائل الکتروشیمی
مسائل برقکافت
مسایل پلیمریزاسیون
باقیمانده