فروشگاه خرید اینترنتی دی وی دی کمک درسی » نمایندگی فروش اینترنتی دی وی دی حرف آخر

دی وی دی املا و لغت نظام جدید حرف آخر

قیمت : 160,000 تومان

بازدید : 6 نفر

دی وی دی املا و لغت نظام جدید حرف آخر

املا و لغت نظام جدید حرف آخر ، ادبیات فارسی یکی از دورس مشترک بین تمامی رشته های تحصیلی است و پاسخگویی صحیح به سوالات آن، در تعیین نتیجه کنکور نقش اساسی دارد. سوالات این درس که از کلیه کتاب های دوره متوسطه مطرح می شود را می توان به دسته های مشخصی نظیر املا، معنی لغات، آرایه، دستور زبان، قرابت معنایی و تاریخ ادبیات تقسیم بندی نمود.

در کنکور معمولا از بخش معنای واژگان سه سوال مطرح می گردد. همچنین از مبحث املا نیز حدود سه سوال طرح می شود که روی هم شش سوال کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهند.

دانش آموزان معمولا وقت بسیاری را صرف یادگیری هریک از این دو مبحث می نمایند و در روز موعود نیز به دلیل استرس فراوان، قادر به یادآوری املای صحیح لغات یا معانی کلمات نیستند. اما دپارتمان ادبیات حرف آخر املا و لغت نظام جدید، شیوه نوینی برای یادگیری و به خاطر سپاری املا و معانی لغات ابداع نموده است تا بدون خستگی و در کمترین زمان ممکن، معنی لغات مهم و املای تمامی روس کتاب را به خاطر بسپارید.

بسته آموزشی املا و لغت نظام جدید حرف آخر

استاد محسن منتظری برای اولین بر در ایران شیوه ای نوین برای آموزش املا و معنی لغت ارائه نموده است. این استاد خبره، با تسلط کامل به تمامی لغات و واژگان کلیه کتاب های ادبیات کنکور، با هشت ماه تلاش و زحمت، فیلم های کوتاه کارتونی شهر الفبا را ساخته است.

در هر داستان املا و لغت نظام جدید بر یکی از حروف الفبا مثل ح، ص و… تمرکز می شود. مثلا برای آموزش هم زمان املا و معنی لغات دشواری که در آن ها از حرف ح استفاده شده است، یک شخصیت عرب که حرف ح را بسیار واضح تلفظ می نماید در طی یک داستان با سایر شخصیت های مجموعه، تمامی لغات مهم با حرف ح را مورد استفاده قرار می دهد. این امر سبب می شود که مخاطب بدون خستگی، با تمامی لغات مهم هریک از حروف الفبا آشنا شود.

همچنین به دلیل آنکه تلفذ هریک از حروف توسط یکی از شخصیت های عرب، شیرازی، افغان و… صورت گرفته است، ناخودآگاه املای این لغات نیز در ذهنتان هک خواهد شد.

علاوه بر همه این موارد، به دلیل آنکه هر کلمه طی یک داستان به کار برده شده است و هم زمان معانی دیگر آن کلمه نیز بیان می گردد، بدون آنکه مجبور باشید ساعت ها کتاب در دست بگیرید و معانی لغات را حفظ نمایید، تمامی مفاهیم و لغات هم معنی را به خاطر خواهید سپرد. همچنین در بستهاملا و لغت نظام جدید، الگوهای هم آوایی و کد بندی، روش حل سوالات حجیم و الگوی ریشه یابی لغات به شما آموزش داده خواهد شد. در پایان نیز تعداد زیادی تست کنکور و سوال تالیفی را همراه با استاد جموه حل خواهید کرد تا به حد نصاب ۱۰۰% در بخش املا و لغت کنکور برسید.

آموزش در این روش آموزشی، بسیار سریع و ماندگار است و بر خلاف سایر شیوه های تدریس، از نیم کره راست مغز برای یادگیری استفاده می گردد. به همراه پکیج آموزش املا و لغت نظام جدید، یک کتاب کار نیز به شما تقدیم می گردد تا وقت خود را برای جزوه برداری و رونویسی از سوالات هدر ندهید.