دی وی دی کمک درسی » نمایندگی فروش اینترنتی دی وی دی حرف آخر

دی وی دی هندسه مشترک نظام جدید حرف آخر

قیمت : 150,000 تومان

بازدید : 12 نفر

دی وی دی هندسه مشترک نظام جدید حرف آخر

هندسه نظام جدید حرف آخر ، اثری از استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی برای داوطلبان نظام جدید می باشد. ریاضی یکی از درس هایی است که همیشه ذهن انسان ها را به چالش می کشد و البته از این درس پیچیده و مهم در کنکور سراسری سوالاتی مطرح می شود.

تفاوتی ندارد داوطلب رشته ریاضی یا تجربی باشید. تست های درس ریاضی در کنکور شامل بخش های متفاوتی است که هندسه نظام جدید، یکی از مهم ترین و زمانبرترین مباحث آن است.

به دلیل پیچیدگی خاصی که درس هندسه دارد، بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی و برخی از دانش آموزان رشته ریاضی، همه یا قسمتی از هندسه را رها می کنند و در آزمون کنکور نیز سوالات این بخش را جواب نمی دهند و همین امر باعث افت شدید رتبه داوطلبان کنکور می گردد.

پیشنهاد ما به تمام دانش آموزان با انیزه که با هدف قبولی در رشته و دانشگاهی خاص درس می خوانند، آن است که بجای حذف هندسه نظام جدید از کنکور که اشتباهی غیر قابل جبران است،  شیوه مطالعه خود را تغییر دهند تا بازده بیشتری داشته باشند. استاد منتظری که نام آوازه او در تدریس ریاضیات به گوش هر دانش آموز کنکوری رسیده است، اقدام به تدریس هندسه با شیوه صحیح نموده و فیلم های بسیار کم حجم آموزش هندسه نظام جدید را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

پکیج آموزش هندسه نظام جدید حرف آخر ، معجزه ای در ریاضیات

به جرات می توان گفت که کمتر کتاب یا کلاس آموزشی می تواند با کیفیت دی وی دی های آموزش هندسه استاد منتظری به آموزش هندسه بپردازد. زیرا در این مجموعه آموزشی، استاد منتظری با استفاده از تنیک درک شهودی که توسط نمایش انیمیشن های مرتبط با هر مبحث اجرا می شود، مطالب را در عمیق ترین لایه های حافظه بلند مدت شما هک می کند تا هرگز آن ها را از یاد نبرید.

دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول ها و راه حل ها نیست. چرا که استاد منتظری به شما می آموزد تنها با استفاده از ۱ الگو که نام آن “بادبادک” است، تمامی مسائل هندسه نظام جدید را با حداکثر سرعت ممکن حل نمایید.

در این مجموعه از پایه ای ترین مطالب هندسه، تا آخرین خط کتاب به شما تدریس خواهد شد. در هنگام تدریس یکی از اساتید به عنوان استادیار در کنار استاد منتظری حضور دارند و همانند کلاس درس از استاد سوالات احتمالی دانش آموزان را می پرسند و به تدریس روان تر و تفهیم بهتر مطالب کمک می نمایند.

بدین ترتیب علاوه بر آنکه به سوالات احتمالی شما پاسخ داده خواهد شد، استادیار با مطرح کردن سوالات هدفمند، مطالب مهم و نکات کلیدی را در ذهن بیننده برجسته می کند تا با تاکید بیشتر بر این نکات، در پاسخگویی به سوالات کنکور دچار خطا نشوید. علاوه بر تدریس کامل هندسه نظام جدید ، در این مجموعه آموزشی به حل تمرین نیز پرداخته می شود.

بدین منظور استاد منتظری تست های هندسه کنکور سراسری را برای شما گلچین نموده اند و به حل و تشریح تعداد زیادی تست خواهند پرداخت تا مطالب به خوبی در ذهن مخاطب جا بیفتند. به همراه دی وی دی های آموزش هندسه نظام جدید حرف آخر، یک جلد کتاب کار نیز برای شما ارسال خواهد شد.