دی وی دی کمک درسی » نمایندگی فروش اینترنتی دی وی دی حرف آخر

دی وی دی مقاطع مخروطی حرف آخر

قیمت : 140,000 تومان

بازدید : 11 نفر

دی وی دی مقاطع مخروطی حرف آخر

پکیج مقاطع مخروطی نظام جدید حرف آخر اثری از استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی می باشد. ریاضی درس مشترک میان هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی است. البته محتویات کتاب های ریاضی این سه رشته تحصیلی با بکدیگر تفاوت دارد اما در دفترچه سوالات اختصاصی کنکور هر سه رشته از آن سوالاتی مطرح می شود.

درس ریاضی برای بسیاری از دانش آموزان به عنوان غول بزرگ کنکور شناخته می شود و عده بسیاری از داوطلبان کنکور از سر و کله زدن با سوالات آن هراس دارند. زیرا سولات این درس از بخش های مختلفی نظیر آمار و احتمال، مقاطع مخروطی نظام جدید، هندسه، مثلثات و… تشکیل می شود و اغلب دانش آموزان در یک یا چند مورد ااز این مباحث درسی دارای ضعف هستند.

بخش مقاطع مخروطی نظام جدید یکی از پیچیده ترین میاحث کنکور است که در کنکور رشته های تجربی و ریاضی بین ۲ تا سه سوال از آن مطرح می شود. یعنی با پاسخ دادن به سوالات این مبحث می توانید حدود ۱۰ درصد از سوالات ریاضی را پاسخ دهید و شکافی بین رتبه کنکور خود و سایر رقبا ایجاد نمایید.

برخی از دانش آموزان می اندیشند که مطالعه برای پاسخ دادن به تنها ۱۰ درصد از سوالات ریاضی، هدر دادن وقت است. اما اگر راهی باشد که تنها طی یک هفته قادر به حل انواع سوالات مقاطع مخروطی باشید، از این ده درصد سرنوشت ساز می گذرید؟ دپارتمان ریاضی حرف آخر، بسته آموزش مقاطع مخروطی کنکور را آماده نموده است تا به شما کمک کند از ساده ترین تا سخت ترین سوال مقاطع مخروطی را با سرعتی باورنکردنی حل نمایید.

از پکیج مقاطع مخروطی نظام جدید حرف آخر چه می دانید؟

استاد منتظری، دبیر به نام و پر آوازه ریاضی کنکور، با استفاده از روش جدید آموزشی، بخش مقاطع مخروطی کنکور را برایتان آسان نموده است. این استاد با تجربه در شیوه نوین آموزشی خود، با استفاده از انیمیشن و تصاویر، نیم کره راست مغز مخاطب را برای یادگیری به تکاپو وا می دارد و سبب می شود علاوه بر افزایش بازده آموزش، تمامی مطلب درسی در حافظه بلند مدت دسته بندی و ذخیره شوند تا در روز کنکور یا زمان مواجهه با سوالات مقاطع مخروطی نظام جدید، به سرعت آموخته های خود را به یاد آورده و اقدام به حل سوالات نمایید.

با استفاده از الگوها و نقشه های راه که توسط استاد منتظری به شما آموزش داده می شوند، دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب نخواهید داشت و برای حل مسائل دچار سردرگمی نمی شوید.

همچنین با استفاده از مجموعه مقاطع مخروطی نظام جدید حرف آخر، با تکنیک های تست زنی آشنا می شوید تا سرعت جواب گویی به سوالات بالا رفته و در روز کنکور با کمبود وقت مواجه نشوید.

به همراه این مجموعه آموزشی بک کتاب کار نیز برای شما ارسال خواهد شد و استاد منتظری تعداد زیادی سوال و تست ارزشمند و نکته دار کنکور سراسری را برایتان تشریح می نماید تا از تمرین کافی نیز برخوردار شوید. با تهیه این بسته آموزشی می توانید در مدت کمتر از ۱ هفته، بر سوالات مقاطع مخروطی نظام جدید کنکور مسلط شوید و به راحتی آب خوردن، تمام تست های کنور مربوط به این مبحث را حل کنید.