دی وی دی کمک درسی » نمایندگی فروش اینترنتی دی وی دی حرف آخر

دی وی دی تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر

قیمت : 120,000 تومان

بازدید : 8 نفر

دی وی دی تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر

پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر اثری از استاد محسن منتظری برای داوطلبان نظام جدید می باشد ادبیات فارسی درسی است که از ابتدای دوران تحصیل تا آخرینسال دوره دبیرستان تدریس می شود. پاسخ گویی به سوالات این درس در کنکور بسیار سرنوشت ساز است. چرا که بر خلاف انتظار، این درس دارای پیچیدگی های فراوانی است. یکی تاریخ ادبیات نظام جدید از انواع سوالات ادبیات مربوط به بخش تاریخ ادبیات و درآمدها می باشد.

به نظر می رسد که پاسخ دهی به سوالات این بخش ساده و بدون هیچ گونه چالشی قابل انجام است، اما باید این هشدار را به شما بدهیم که حجم مطالب تاریخ ادبیات بسیار زیاد است و اغلب دانش آموزان قصد دارند تنها از طریق خواندن و حفظ کردن مطالب، به آمادگی لازم در این بخش برسند.

نتیجه آنکه به دلیل شیوه اشتباه مطالعه، بسیاری از مطالب صرفا در نیم کره چپ مغز و حافظه کوتاه مدت آنان جای خواهد گرفت. در نتیجه بخش زیادی از این مطالب حفظ شده پس از چند روز یا چند هقته فراموش خواهد شد. مابقی آنچه در ذهن مانده نیز به دلیل شباهت در تاریخ ها، آثار و اسامی ممکن است با یکدیگر ترکیب شوند و دانش آموز را زمان پاسخ گویی به سوالات، دچار خطا نمایند.

از سوی دیگر، حتی اگر شیوه خواندن و حفظ کردن نتیجه بخش هم باشد، به زمان بسیار زیادی برای مطالعه و مرور نیاز دارد. اما با استفاده از پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر و با کمک استاد محسن منتظری، مدرس توانمند و خبره این مجموعه می توانید تنها طی ۹ ساعت تمامی مباحث مربوط ب تاریخ ادبیات را به طور کامل بیاموزید.

پکیج آموزشی تاریخ ادبیات حرف آخر چه ویژگی هایی دارد؟

تاریخ ادبیات نظام جدید آخر به گونه ای طراحی و تدریس شده است که پس از تهیه و تماشای دروس آن از هر منبع، کلاس و استادی بی نیاز خواهید شد.

به دلیل آنکه در این بسته آموزشی از تصویرسازی، انیمیشن و داستان های جذاب برای آموزش تاریخ ادبیات استفاده می شود، مخاطب در حین یادگیری به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهد کرد. همچنین آموزش از طریق تصویر و انیمیشن، سبب افزایش بازده و قدرت یادگیری شده و موجب می شود آموخته هایتان در نیم کره راست مغز و در حافظه بلند مدت ثبت شود.

به منظور سهولت در یادگیری مطلب و پاسخ گویی به سوالات، مطالب به صورت دسته بندی شده آموزش داده می شوند. همچنین الگوهای خاصی با نام ستونی و سطری به دانش آموزان تدریس خواهد شد که پاسخگویی به تست های تاریخ ادبیات نظام جدید را بسیار ساده خواهد نمود.

در انتها  تاریخ ادبیات نظام جدید برای تمرین بیشتر به بررسی سوالات تحلیلی و تشریح تست های کنکور سال های گذشته پرداخته  می شود و دام های تستی معرفی می شوند. این گونه است که تنها در مدت ۹ ساعت، ۱۰۰درصد تاریخ ادبیات کنکور شامل جلد کتاب، ابتدای درس، اعلام، بخوانیم، درون مایه ها، قرون، زمینه ها، درآمدها و به طور کلی هرآنچه ممکن است به عنوان سوال کنکور مطرح شود را خواهید آموخت.

برای جلوگیری از اتلاف وقت به منظور جزوه برداری و یادداشت نکات، یک عدد کتاب کار شامل تصاویر و توضیحات نیز به همراه این پکیج برای شما ارسال خواهد شد.

این پک شامل ۲ عدد دی وی دی می باشد

دی وی دی ۱:
جلسه اول: تاریخ ادبیات کنکور دهم
جلسه دوم: تاریخ ادبیات کنکور یازدهم

دی وی دی ۲:
جلسه سوم: تاریخ ادبیات کنکور دوازدهم
هدیه حرف آخر(۳۰درصد ترجمه عربی)